| Aneel a întrebat:

cat costa in general sa-ti resoftezi telefonul?! Eu am un Samsung wave y si vreau sa-l resoftez, cam cat ar costa?!

9 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie, de ce vrei sa il resoftezi? Da-i hard reset si iti rezolva majoritatea problemelor, ce simptome are?

| Aneel explică (pentru Seby90):

Cand il inchid, se deschide singur si cateodata inainte sa se deschida face niste culori pe tot ecranul, verde apoi albastru. Nu-mi citeste USB-ul, incepe sa incarce singur fara sa fie cuplat la priza desi eu cred ca de fapt descarca. Mai multe straight face

| Seby90 a răspuns (pentru Aneel):

Incearca un hard reset inainte sa il duci la service, vezi poate rezolva problema, si dupa fugi cu el.

| Aneel explică (pentru Seby90):

Si hard resetul asta cat ma costa?!

| Seby90 a răspuns (pentru Aneel):

Il faci singura, cauta pe youtube.

| Aneel explică (pentru Seby90):

Imi poti da un link?! puppy dog eyes

| Seby90 a răspuns (pentru Aneel):

Nu stiu ce telefon ai

| Aneel explică (pentru Seby90):

Samsung Wave y la fleur :*

| moldo88 a răspuns:

Salut..pai pretul este intre 30-50 lei