| sergiu19997 a întrebat:

Cât mă costă o cartelă la Orange un micro-sim? Multumesc

4 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

O cartelă cu micro-SIM la Orange? Eu cred că ar trebui să aibă același preț ca cea normală, ar fi chiar stupid să fie una mai scumpă decât cealaltă.

| kteichd a răspuns:

La fel ca cea normala, daca cumperi de le un magazin Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Prima schimbare de la SIM la Micro SIM este gratuita fie ca esti utilizator PrePay, fie abonat. Ulterior se aplica tarifele corespunzatoare pentru PrePay si pentru abonati in functie de motivul schimbarii.
O zi buna,
Orange Helpers

| sergiu19997 explică (pentru OrangeHelper):

Bună! Eu nu vreau sa schimb. vreau să cumpăr o cartelă nouă happy multumesc