| DanNy_2546 a întrebat:

Ce mi-ati recomanda dintre Samsung Wave Y si LgOptimus L3 II.As vrea sa folosesc telefonul pentru internet, jocuri si sunt foarte indecis deoarece cele doua telefoane seamana foarte mult.

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Te referi la wave y s5380 nu? diferenta este foarte mare... l3 II are o camera mai performanta un chipset puternic numit snapdragon cu frecventa la 1 ghz in timp ce wave y are doar de 832 mhz
wave y vine cu un bada os... nu am prea auzit de el.(l3 II vine cu android 4.1.2 jelly bean)
iar in final le II o baterie mai buna
Deci cel mai performant in internet jocuri este LG optimus l3 II din cele doua mentionate de tine

1 răspuns:
| Ceriik a răspuns:

LgOptimus L3 II