| JusTPauL a întrebat:

De unde se pot lua jocuri pentru telefonul Samsung Wave 3?

10 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Salut, uite aici, de pe site-ul oficial al Samsung-ului http://www.samsungapps.com/venus/topApps/topAppsList.as?categoryID=all

PS: nu ma intreba cum se instaleaza, n-am avut nici o data un telefon cu Bada in mana ca sa-ti pot explica, sunt fan Android, la Android ma pricep destul de bine.

| JusTPauL explică (pentru introduaicinumele):

E oficial dar degeaba ca de aici trebuie cumparate!

| introduaicinumele a răspuns:

Cum naiba? Google Play este doar pe Android, pentru ca Android-ul este dezvoltat de Googlewinking telefoanele din seria Wave au Bada... care este facut de Samsungwinking

| JusTPauL explică:

Nu stiu eu sa descarc sau toate jocurile de pe google play trebuie cumparate?

| ErrChan a răspuns:

Http://java.mob.org/ te ajuta? sper ca da.

| JusTPauL explică (pentru ErrChan):

Dar de aici le downloadez direct cu telefonul sau descarc in pc si le bag pe card cu cablu de date, sau nici nu contea?

| ErrChan a răspuns (pentru JusTPauL):

Le bagi cu cablu de date

| JusTPauL explică (pentru ErrChan):

Am luat mai multe si toate se vad aiurea, unele se vad in patratele altele nu se vad pe tot ecranu.

| MrMaloneSV a răspuns:

Daca are android de pe google play sau daca are java poti cauta pe internet site-uri cu jocuri java pentru mobil.

| JusTPauL explică (pentru MrMaloneSV):

Are Bada, e ceva mai usor ca android.
Nu cred ca are java.