| NickPop a întrebat:

Ce pareri aveti despre Allview x2 soul mini? Se merita sa dau un LG g2 mini pe un Allview x2 soul mini? Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde şi de starea telefoanelor...

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul Mini deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6782&idPhone2=6077

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Sufletzelll a răspuns:

Cum sa intrebi asa ceva? Nu merita, nu da LG. Ala e low budget, il scapi jos adio, pe cand al tau ai protectie Corning Gorilla Glass 2, plus alte beneficii, nu da LG pe ala

| AndRobert a răspuns:

Iati un Samsung galaxy s3 (ori il vinzi telefonul ori il ti" Decizia ta