| aayanaa a întrebat:

ce pot face ca sa pot instala jocuri de dimensiuni mai mari (fara numar. swbay surefer.)... desi am card de 4 GB cand dau sa instalez un joc imi spune ca nu am destula memorie...

2 răspunsuri:
| genifar45 a răspuns:

Hey! Încerca să cauți în setarile telefonului sa vezi unde se stochează descărcările pentru ca e posibil sa se salveze în memoria telefonului.

| Sebi_Ionut_1973 a răspuns:

Asa e si la mine, trebuie sa le muti pe card după ce le instalează în memoria telefonului