| Farakbarok a întrebat:

Am un Sony Ericsson w205 si vreau sa imi bag jocuri pe el dar imi spune ca nu are destula memorie. El e dotat cu card de memorie dar nu stiu cum sa fac sa imi salveze jocurile pe el. Va rog ajutor sad Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| AndreiMihai91294 a răspuns:

Deci,imi pare rau sa te dezamagesc dar pe telefoanele cu android sau fara, nu poti pune jocuri pe cardul SD. Daca te intrebi de ce, gandeste pur si simplu sa zicem ai pune Subway Survers Sau temple run pe card, ce se intampla daca acel card il bagi intr-un telefon fara android? Tocmai de aceea nu se poate pune un joc pe un card SD. Fundita? happy