| madlenne1 a întrebat:

Buna,ce telefon sa-mi iau cu tastatura querty? Blackberry? Samsung? Nokia? ziceti-mi voi,unul caruia sa-i tina bateria,sa fie modern, sa scriu bine cu tastele, sa nu se strice touch-ul de la butonul din mijloc si sa faca poze mari? ajutati-ma DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| Sмιle a răspuns:

Nokia, cea mai buna firma! Tine bateria mult. vrei taste la care sa scrii bine, fara sa-ti apara " ert" intr-un mesaj iti recomand un Nokia C3. E si modern, si face si poze f.frumoase, Totusi eu am si un Nokia Asha 201. E la fel de bun doar ca, cu mici probleme la tastatura. sunt prea una langa alta. iar cand scrii mesaj iti c-am apar mai multe litere. in rest e ok! :*

| DejeuStefania123 a răspuns:

Eu zic de Samsung...e o marca fff buna ca si eu am tot Samsung

| DiaDiana9988 a răspuns:

Eu am Nokia Asha 302, e foarte tare, m si ma tine baterioa cam 3-4 zile, si ascult muzica la el in fiecare zi, plus ca dau toata ziua mesaje. Adica, il folosesc foarte mult si ma tine bateria. Mi-a imprumutat verisoara mea si un Nokia C3, si ala e bun, numai ca are niste probleme cu tastatura, eu nu m-am inteles bine cu ea...

Sper ca te-am ajutat >big grin

| Anonima264 a răspuns:

Eu zic de Blackberry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Nokia e cea mai buna firma, ptc ce mai buna e Samsung, dar daca vrei un telefon bun si cu pret moderat incearca Samsung Galaxy XCover sau Ace. Bateria nu tine foarte mult (1 zi in activ 2 in pasiv- mai multe apeluri si camera foto adica) ptc are android... Sau un Black Berry, dar nu au foarte multe aplicatii, mai bun e unul cu android (parerea mea)...

| Seriojca a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai bune telefoane sunt BlackBerry si Samsung eu asi alege BlackBerry. de ce fiindca e BlackBerry acesta are tot querty toch wifi gps si e facut dintr-un material destul de solid si placut