| Andruscaaaaa a întrebat:

Hello TPU >:d<
Vreau sa-mi iau telefonul Nokia asha 201, si as dori sa stiu ce fel de poze face.In principiu,la un telefon ma intereseaza ce fel de poze face si culoarea,sa fie albastru.
Daca nu face poze bune, ce alt telefon imi recomandati?! Sa fie albastru si sa faca poze bune, vreau sa fie ori cu tastatura QUERTY ori cu touch screen! FUNDA :**

Răspuns Câştigător
| RobertSeFu a răspuns:

Deea eu zic ca face pozele bune! dar dai funda? plzzz am nevoie add robert_bossboss