| Lorena08 a întrebat:

Pot incarca un Blackberry cu un incarcator de la alt telefon? Nokia, Samsung etc de exemplu.Este posibil sa ma tina mai putin bateria?

2 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Nu cred ca poti folosi incarcatorul de la alte telefoane, pentru ca fiecare firma are design`ul ei. Telefoanele de la aceeasi firma au cam aceleasi accesorii, de aceea poti le poti schimba intre ele.
Bafta big grin

| Lorena08 explică:

Ma refeream la faptul ca incarcatoarele respective se si potrivesc orificiului de incarcare al telefonului meu.