| EuDoarEud a întrebat:

Cei care au Nokia Asha 201, ce jocuri/apps aveti pe el?
Flappy birds merge pe el? Daca da, imi puteti da un link de unde il pot descarca?

Dau funda :*

5 răspunsuri:
| dcma a răspuns:

Nu mai merge sa descarci flappy birds, doar chestii gen flappy (un animal) care nu este tot una cu originalul flappy birds,

| MirunaxD a răspuns:

Flappy bird nu il mai gasesti. A fost mai demulti in magazin play, poti gasi numai variante neoriginale de genu flappy pig sau flippy bird, etc.

| EuDoarEud explică (pentru dcma):

Totusi..imi poti da un site unde gasesc asa. flappy(un animal)?

| LTAA a răspuns:

Îmi pare rău, dar Flappy Bird nu există pentru Nokia.
În schimb, poți încerca Drag Racing, iar Opera Mini, un Browser foarte bun, în rest, numai aplicații prost făcute.

| EuDoarEud explică:

L-am gasit, si merge foarte bine, e originalul tongue