| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune un site
de unde as putea descarca android 4.2.2 pentru telefonul Samsung Galaxy S4 mini.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca nu ai ota, si tu vrei 4.2.2 orice instalare de android custom duce la pierderea garantiei happy

| SasNetRomania a răspuns:

Pentru asta vrei tu 4.2.2? le poti pune foarte usor le cauti in google play, daca nu sunt iti trebuie de pe net gapps (aplicatiile stock google).
toate androidurile de pe net nu au integrat gapps, deci orice android te-as pune sa descarci, nu o sa gasesti acele functii, le poti pune pe orice android, deodata cu noul sistem de operare instaland gapps(cum ai instalat androidul cu rom manager, asa instalezi si gapps)