| FataMisty a întrebat:

Cine si-a dat precomanda de iph 7 puteti sa imi spuneti in cat timp ajunge?

Răspuns Câştigător
| Gabr13ll a răspuns:

La mine a durat 2 saptamani si ceva pana mi la adus, produsul a fost ok nici un defect.

5 răspunsuri:
| untu a răspuns (pentru Gabr13ll):

Cat a costat Iphone 7 la comanda si de unde v-ati facut comanda?

| FataMisty explică (pentru untu):

Buna, mi-am dat comanda de la Orange. Am dat 45 de lei pe loc pentru precomanda. iar daca am inteles bine, acesti bani o sa ii primesc inapoi in momentul in care imi va ajunge telefonul si atunci o sa dau si banii pentru telefon (am ales sa il platesc direct. fara rate)

| untu a răspuns (pentru FataMisty):

Daca treceti telefonul dvs. la abonament Orange, veti putea plati mai putin, chiar si cu reducere!

| FataMisty explică (pentru untu):

Da, mi-am facut abonament si Jet Black (are versiune doar cu 128 gb) mi-a ajuns la 33.000 de lei. Mi se pare super ok chestia cu reducerea asta.

| untu a răspuns (pentru FataMisty):

Ei,vedeti ca am avut dreptate! E mai bine si mai convenabil sa ai un abonament si telefon mai ieftin!