| Zaied a întrebat:

people, puteti sa-mi spuneti si mie va rog frumos in cat timp se ajunge la Dragonul Rosu de la Bucur Obor?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde la ce ora a zilei si cat de aglomerata e soseaua. In conditii normal, faci cam 35 de minute. In conditii de trafic aglomerat poti face si o ora jumatate

| Zaied explică (pentru Brigaela):

Dimineata pe la 6 jumate...deci fac cam 35 de minute cu tramvaiul 21 si maxi taxi, nu?

| Brigaela a răspuns (pentru Zaied):

Dimineata la 6 jumatate este trafic mult spre Dragonul Rosu. Ia-ti cam 45 de minute