| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Cum pot testa difuzorul de la IPhone 12, in asa fel incat sa vad daca merg ambele difuzoare (acele 3 dintr-o parte si cele 5 din cealaltă parte) tin sa cred ca merg doar alea 5, dar de auzit la maxim tot tare se aude? multumesc

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cate stiu, iPhon-urile au doar 1 sau 2 difuzoare.
Ce zici tu, sunt orificiile (gaurile) unde iese sunetul din carcasa.

| Anaa939839393 explică (pentru Bula):

Da la asta ma refeream gen sunt 3 gauri pe o parte si 5 pe cealalta parte

| darrio2007 a răspuns:

Cauta muzica in telefonul tau daca ai si pune urechea la acele gauri.

| Anaa939839393 explică (pentru darrio2007):

Am incercat dar nu se aude …in schimb am aflat ca sunetul este si pe la difuzorul de la apelurihappy