| M1a1r1i1a1n a întrebat:

Buna!
Daca am sters un contact din greseala de pe whatsapp (deci l-am pierdut), cum as putea sa mai fac rost de acel numar de tel?
Stie cineva? :/
Dau fundita. Urgent! Plzz.

Răspuns Câştigător
| M1a1r1i1a1n explică:

Din cate stiu nu ai cum, decat daca persoana te-ar suna din nou.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te sune din nou persoana respectiva. Sau, daca te-a mai sunat cauta numarul la apeluri.

| M1a1r1i1a1n explică (pentru darrio2007):

Nu mai am numarul respectiv nicaieri in acest telefon, nu am cum sa dau de acea persoana, ma poate ajuta cineva? :/

| darrio2007 a răspuns (pentru M1a1r1i1a1n):

Nici in apelurile de pe Watsapp?

| M1a1r1i1a1n explică (pentru darrio2007):

Am vorbit doar prin mesaje.
Altceva nu se mai poate face?!

| darrio2007 a răspuns (pentru M1a1r1i1a1n):

Pai si mesajul nu apare trimis de la un anumit numar?

| M1a1r1i1a1n explică (pentru darrio2007):

Regret, ca nu am precizat de la inceput.
Nu mai am nici un mesaj, apel sau altceva de la acel numar.
Ma gandeam daca exista vreo metoda sa aflu mesajele sterse sau contactele sterse!
Se pare ca nu se poate...