| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am nevoie de ajutor urgent. Am dat report din greșeală pe Whatsapp cuiva și mi s-a sters toata conversația. Este vreo cale să recuperez conversația? Va rog!

Răspuns Câştigător
| Anonima10002003 a răspuns:

Nu cred

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai făcut backup în Google Drive, da.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Trebuia sa dai backup whatsapp mie îmi cere o data la câteva zile și nici nu stau pe el aproape deloc intru o data la câteva zile maxim un 1minut și atâta sa vad dacă am ceva și nu-mi arată whatsapp

| anonimuldepetpu a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Acum am dat backup si se încarcă... aștept să văd dacă imi merge

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru anonimuldepetpu):

Sunt curios și eu laughing) la miner mergea și merge încă

| anonimuldepetpu a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu mi-a mers din pacate? mulțumesc oricum!