| dan1998 a întrebat:

Buna,daca cumpar un telefon de pe un site de Black Friday si vreau sa il platesc in rate,ar fi normal sa platesc pretul care il avea de Black Friday nu cel care il va avea dupa ce se termina,nu? Suna cam stupid, si poate ca stiu raspunsul dar vreau sa fiu sigur.

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

laughing tare. normal ca platesti cat e pretul in acel moment, nu pretul dinainte sau dupa reducere

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Platesti cat era pretul cand ai facut comanda. Vezi ofetele: http://bit.ly/eMagBlackFriday

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Varul meu a luat un telefon de Black FridaY anul trecut si la platit in rate la pretul care la lua

| dan1998 explică:

Multumesc ca nu m-ati injurat laughing