| cristinaiancu a întrebat:

De ce mi se blochează telefonul atunci când vreau să editez o poză în instagram? Fundă cine îmi dă un răspuns.

4 răspunsuri:
| robandu99 a răspuns:

Buna..dezinstaleaza si reinstaleaza instagram..si daca nu merge nici atunci fa o resetare generala ..adica revenire la setarile din fabrica(salveaza datele inainte) si apoi vezi daca merge

| T0T a răspuns:

Probabil ai viruși prin telefon sau aplicația în sine are o eroare. Îți recomand să o reinstalezi.

| WarriorCat a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Instagramul.
Daca tot nu merge, ai telefonul virusat / hackerit sau nu merge instagramul corect ca s-a mai vaitat cineva de aceasta problema.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Incearca sa folosesti un program de curatare, poate o sa mearga, iti recomand Clean Master.