| anonim_4396 a întrebat:

Aveți idee de ce când încerc să editez o poză în instagram (îmi arată câteva efecte) apăs pe unul din ele, apoi mi se blochează touch-ul, se stinge, iar după un minut se reaprinde. Nu știu ce să fac... orice idee e bine venită! L-am resetat, l-am descărcat, dar tot așa. Funda!

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

E de la telefon.

| anonim_4396 explică (pentru dragosbogdan001):

Și nu pot să-i fac nimic, nu?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu cred. De fapt sunt sigur ca nu laughing

5 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Telefonul e stricat.

| ANDA135 a răspuns:

Asta e din cauza telefonului, dar incearca sa iti ediezi poza pe alt dispozitiv

| Ella_Maya_1984 a răspuns:

Cred ca este din cauza telefonului deoarece mie nu mi se intampla asta. Incearca sa-i dai un restart la telefon. Cat despre partea cu touch-ul cred ca trebuie sa ii schimbi folia de protectie