| TheLastDancer15 a întrebat:

Hey! happy
Când vreau să editez o poză în Photoscape, cum pot să fac un lucru colorat din iamgine, iar restul alb`negru?! big grin
Fundă :* promit!

3 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa spui.fa un alt layer deasupra si aplicai un layer mask doar acolo unde vrei sa colorezi.nu stiu cum sa-ti explic ca nu am cum prin cuvinte.nu intelegi. uita-te pe net la tutoriale.

| TheLastDancer15 explică:

Imagine* mă scuzaţi blushing`

| Picaciuuu a răspuns:

Intri in photoscape, pui poza apoi sub poza Home->Fliter->Region(Out of Focus)->Grayscale happy