| Heiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

de curand am cumparat un Samsung Galaxy S4 GT-i19500( nu este cel original). Deci, am o problema. tot timpul cand descarc ceva.o aplicatie, orice, imi arata: "Unsupported format".
Cam ce as putea sa fac. ca sa mearga aplicatiile?
Cel mai bun raspuns primeste fundita :3

2 răspunsuri:
| theproX a răspuns:

Buna... daca nu e cel original normal ca fac..figuri asa sunt replicile dar ai dedcarcat de pe google play sau de pe alt site sau ai putea sa incerci sa iei de pe Samsung apps

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu mai cumparati replici ale telefoanelor originale. Sunt niste porcarii.

http://www.lumeadigitala.ro/......ane-mobile