| wpAbby a întrebat:

De curand mi-am cumparat un Samsung A50.Ei bine, daca stiti, poti sa accesezi comenzi doar cu vocea.De exemplu, call mom si iti suna mama.Cum pot sa activez si eu acest sistem?

Răspuns Câştigător
| Skarr a răspuns:

Te referi la bixby?
Nu stiu cum.Nu am Samsung dar ar trebui găsești pe Youtube. Cauta "Cum sa il activezi pe bixby" ar trebui să gasesti

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

In setari, cauta "ok google"
brixby merge numai cu buton de brixby si numai daca il apesi, si are o recunoastere de voce MULT MAI SLABA decat google