| AutumnDay a întrebat:

Buna dimimeata! Am o problema careia nu reusesc sa-i dau de cap. Sterg fotografiile care nu-mi mai trebuiesc din telefon, dar a doua zi le gasesc din nou in telefon. E o anumita ora dupa care imi readuce inapoi fotografiile. Telefonul e Samsung Galaxy J5. De unde sa fie problema si ce sa dezactivez? Aveti idee?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Andreea91111 a răspuns:

Eu am acelaşi telefon, uită-te dacă ai trimis acele fotografii cuiva prin mesaje... dacă daca trebuie mai întâi să ştergi conversația si dupa să ştergi si pozele

| cristimihailov a răspuns:

Buna. Se intampla pentru ca telefonul este sincronizat cu contul de google sa iti puna inapoi pozele pierdute.

Răspuns utilizator avertizat