| George_Radu_1963 a întrebat:

Am o problema cu telefonul nou Samsung Galaxy A32 5G, jos in bara imi apare si un omulet cu mainile ridicate ca un politist de la circulatie. Cum sa pot sterge aceasta aplicatie ca de cate ori o ating, mi se activeaza aceasta optiune si nu mai pot face nimic. Imi zice sa ating de doua ori si tasta laterala stanga este activata-bon ton"Nici nu inteleg prea bine ce zice ca e o amestecare de engleza, germana si romana! Mentionez ca vreau sa sterg aplicatia nu sa o dezactivez! Este o aplicatie pentru persoanele cu handicap si vreau sa o sterg sa nu mai am probleme! Am cautat pe internet dar n-am gasit rezolvarea, poate ma puteti ajuta voi! Multumesc anticipat!

"Un om necajit"!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai activat tu din telefon aplicatia pentru surdomuti, trebuie sa o dezactivezi intra in setari

Răspuns utilizator avertizat