| CreațaMăăă a întrebat:

Buna dimineata..am o problema sad. Tocmai ce mi-am cumparat ieri un Nokia asa 210 cyan si vreau sa intru pe unele aplicatii gen: youtube, whatsApp, internet si imi da o eroare: imposibil de stabilit o conexiune sigura. verificati data telefonului si setarile de siguranta. Tin sa mentionez ca mi-am facut si cont de Nokia si singura aplicatie care imi merge e Facebook. Va rog, am nevoie de raspunsuri sad

3 răspunsuri:
| CreațaMăăă explică:

Asa* scuzati

| stlucian a răspuns:

Va recomand sa refaceti setarile pentru internet sau o resoftare.

Pentru Orange

http://www.orange.ro/....../iq/528242

| miTzuliK93 a răspuns:

Ia incearca sa-ti setezi data si ora corect.