| AnonimulMrr a întrebat:

De astazi dimineata cand vreau sa intru pe whatsapp, facebook, browser imi apare eroare si ma pune sa dau inchidere fortata (apropo am un Samsung galaxy s advance), ce ar trebui sa fac? Nu cred ca are legatura doar ca ieri mi-am pus cartela de Orange in el (eu avand inainte cosmote) doar ca telefonul nu e cumparat de la cosmote ci de la eMAG deci nu stiu de ce face asa, ah si tin sa mentionez ca pe internet stateam cu wi-fi, stie cineva ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa te asiguri ca ai trafic de date disponibile pe numarul tau. De asemenea asigura-te ca setarile pentru internet le ai efectuate ca aici: http://www.orange.ro/....../iq/137281
In cazul in care nu te poti conecta la internet, iti recomand sa contactezi 408 - Serviciul Orange Expert.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Restore to factory!

| sosostore a răspuns:

Si eu am telul de la eMAG si am galaxy s duos, imi mai face si mie asa, dar inchid aplicatiile si apoi merg, mai da un restart la telefon din cand in cand dar daca nu merge nici asa incearca sa ii dai un restore.