| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata si va doresc o zi de luni ca mai faina.Intrebarea este daca pot pune un sistem android pe telefonul acesta: http://www.google.ro/......tp?/imgres Multumesc si dau raspuns celui ce face gestul si ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| robert201 a răspuns:

Nu poti pune un sistem android pe acel telefon, deoarece nu este compatibil pentru un sistem android (ex:procesor, memoria interna, etc...) happy

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Nu, este imposibil sa pui sistem de operare Android pe acel telefon

| anonim_4396 explică (pentru stroedaniel13):

Ok,multumesc.