| CopilasZapacit09 a întrebat:

Buna Dimineata TPU! Am un Vodafone Smart || si am bagat in el "Doodle Jump" [l-am descarcat de pe net] si nu stiu unde il pot gasi in telefon.In ce fisier este?

Fundaa!

1 răspuns:
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai ar trebui sa il ai la manager fisiere/download.Acum depinde l-ai descarcat de pe google play? Daca da ar fi trebuit sa iti apara acolo ca il descarca si automat sa iti intre sa il instalezi..Stiu deoarece am si eu acelasi telefon big grin