| GreenB0y a întrebat:

Am un Vodafone smart-mini de cateva zile. Mi-am bagat diferite jocuri gen. Temple run,Doodle jump, Subway si altele.Am intrat sa ma joc temple si cand miscam din telefon sa mut caracterul din stanga in dreapta nu mergea.AM intrat si in Doodle si lafel.De ce, si cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Tu nu trebuie sa misti telefonul, trebuie sa dai doar cu degetul pe ecran in stanga sau in dreapta happy

| lovemeorlivemeatlondon a răspuns:

Se blocheaza telefonul. la fel face si al meu. incearca sa il inchizi sa scoti bateria si cartela si repornestel si ar trebui sa mearga. daca nu merge nici asa mai sterge jocuri