| GreenB0y a întrebat:

Mi-am luat un telefon Vodafone Smart-mini la abonament,pana aici totul fain si frumos...Mi-am descarcat de pe magazin play jocuri gen subway surfers,temple run 2, doodle jump,agent dash si line runner.Mi-am consumat toti Mb de internet din abonament la descarcare, dar cand ma joc continua sa se consume si deja am 6 euro cost suplimentar de ieri pana azi straight face Ce sa fac? happy

1 răspuns:
| Idka a răspuns:

Nu te mai juca, du-te la un Magazin de telefoane Vodafone si ei iti vor spune ce e bine sa faci succes!