| EuDeeaEu a întrebat:

FUNDA. Am facut un Samsung account de pe telefon si nu primesc mail-ul de confirmare. Apoi am facut alt account pe calculator, pe alta adresa de mail, si il primesc. Insa nu pot sa intru pe cel valid pentru. ca daca ma duc la Samsung apps pe telefon ma duce la "confirmati mail'ul ala...". cum renunt la contul facut de pe telefon, ca sa pot intra pe celalalt? PLS ajutor.

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Buna,poti incerca sa intri la setari>conturi si vei gasi Samsung account acesta trebuie sa il stergi din lista de conturi, acum incearca sa intri in Samsung apps si vezi daca a functionat, daca nu a functionat da fuguta in setari>manager de aplicatii>toate si cauta Samsung account, Samsung apps si intra in fiecare aplicatie si dai oprire fortata cat si stergere date, acum poti adauga alt cont fara probleme.Succes