| Diutza18 a întrebat:

De ce nu pot sa-mi fac cont pe Okazii.ro? Adica nu primesc pe e-mail acel e-mail de verificare (Ps: E-mail'ul l-am facut chiar inainte cu 5 minute sa imi fac contul pe Okazii.ro)

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cauta mesajul de confirmare la Spam, sau posibil sa-l primesti cu intarziere-azi e zi nelucratoare.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Okazii.ro vine in spirijinul dumneavoastra prin intermediul Departamentului de Asistenta Clienti. In cazul in care aveti nelamuriri sau doriti asistenta legata de contul pe care il detineti, aveti posibilitatea de a transmite o cerere scrisa catre suport@okazii.ro de pe adresa de mail asociata contului sau ne puteti contacta telefonic la 0374.652.944. Avem nevoie sa cunoastem numele de utilizator, precum si adresa de mail asociata contului detinut.

Asteptam informatiile precizate mai sus pentru a putea analiza situatia contului dumneavoastra si pentru a va putea ajuta.

O zi placuta,
Okazii.ro