| ReeBii a întrebat:

In Italia Iphone 4S sau 5 si Samsung Galaxy S3 sau S4 sunt mai ieftine decat in Romania? Cat costa unul? ( in euro) happy. Multumesc,!

3 răspunsuri:
| alex癌 a răspuns:

Da is mai ieftine...dar plus trasnportu ajungi la acelasi pret
mai bine iti iei de aici ca in caz daca se intampla ceva cu telefonul dai mai usor la garantie dar afara cam naspa

| Rallucaaaaa a răspuns:

Păi S4 costa cel mai mult 699 EURO, iar S3 cel mai putin 379. iphone 5 costă 729, iar iphone 4, 300 euro. eu asa am vazut in toate magazile in care am fost happy.

| ReeBii explică (pentru Rallucaaaaa):

Si 4s?