| Salluty a întrebat:

Bună lume! Am nevoie de ajutor.
Am un iPhone 3S și de azi-dimineață am apăsat butonul ăla mic și rotund laughing ca să aprind ecranul dar în loc să-mi apară imaginea de fundal doar5 s-a luminat.
Și de acum în colo de fiecare data cand apas tasta de deblocare doar se lumineaza ecranul. Nu știu ce să fac crying(
Tot ce văd este ecranul negru și luminos... nimic altceva...
Să-l duc la un secialist să-i csoată acumulatorul sau ce să fac? crying

Răspuns Câştigător
| mariiaan a răspuns:

Cred ca e de la soft big grin iar un soft pentru iphone5, (are un prieten) a costat sa-i schimbe softu 30 de lei. deci tot pe acolo e si pentru iphonu tauwinking da vei pierde tot ce aveai pe elwinking Funda?winking

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Cred ca e de la soft.

| Andrei1099 a răspuns:

Tine apasat tasta de blocare si cea din mijloc pana apare sigla Apple(hard reset). Pentru orice alte nelamuriri : adanciuloiu (yahoo id).