| fatacaciocolata a întrebat:

Ma intereseaza daca mi am sters contul wapp daca cu cine am vorbit de pe acel nr. Ii mai apare conversatia sau numarul de telefon.

1 răspuns:
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Conversatia ii va aparea la fel si numarul de telefon chiar daca ai sters contul nr tau I va aparea iar in dreptul nr tau ii apare invita adica sa te invite sa instalezi applicatia whatssap. In concluzie. Chiar daca stergi nr sau applicatia lui ii va ramane numarul de telefon, dar si conversatia.