| Corinacorinaaaaa a întrebat:

Buna ma puteti ajuta am un Samsung galaxy j5 si am bagat un card de 32 de gb dar daca descarc un joc sau ceva imi zice memorie plina oare nu imi accepta cardul sau ce are multumesc.

4 răspunsuri:
| Annamaria21 a răspuns:

Trebuie sa dai la setari, la aplicatii, daca apare card CD, inseamna ca, cardul este acceptat, dai pe una din aplicatie, de ex whatsapp, si vezi ca scrie pe undeva, "mutare card CD "

| Pivniceru1 a răspuns:

Reformateaza cardul de 32 GB si incearca din nou.Vad ca suporta card de pana la 128 gb telefonul tau.

| LTAA a răspuns:

Nu poti instala aplicatii direct pe card. Mai intai muta aplicatiile existente pe card din informatii aplicatie

| Betty12345678 a răspuns:

Din setari sa setezi stocare pe card de memorie.