| ithx a întrebat:

Buna
Ma puteti ajuta va rog? Am un Galaxy Y si vreau sa fac un update software-ului dar nu stiu cum. Am incercat din setari da spune ca nu este nicio actualizare disponibila. Imi puteti recomanda vreun program de incredere? Care sa nu viruseze sau asa.
Funda

2 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Salut! Cei de la Samsung mu au bagat actualizari pentru ca probabil nu are nevoie. Iti poti instala alt android desi nu iti recomand deoarece vei pierde garantia, ai posibilitatea sa strici telu si sa nul mai poti repara, sa fie softu urmarit de cineva si nu va merge ca cel original. Daca ti neaparat ii voi arata eu cum dar tine minte ce am zis mai sus.

| ithx explică (pentru AlexDaniel7293):

Pai daca e vorba sa fie asa ma las batuta si astept sa-l schimb. Cea mai buna solutie