| RaresIonut2000 a întrebat:

Merită sa imi iau iPhone 8 Plus in 2020? Doresc parerile voastre!

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Nu. Vin vremuri grele. Vine un alt lock-down, unii il cer de 6 luni. Vin falimente. Vei sta in casa. Cine draq sa ti-l vada? Pana iesi din casa, la vara, apar altele, si va fi tehnologie veche.

| Sonia822 a răspuns:

Cu genocidul din spitale, vei avea din ce in ce mai putini prieteni, cu cine draq sa vorbesti.

| sierra1 a răspuns:

"Merită sa imi iau iPhone 8 Plus in 2020? " - lipsește din ecuație, prețul

| CleanHeart a răspuns:

Daca iti place, merita.

Răspuns utilizator avertizat