| CichasEmo a întrebat:

Mi-am cuparat un telefon, Nokia asha 201, nou din magazin.Am introdus cardul de memorie...Imi citeste melodiile, videoclipurile dar nu si imaginile.Nici cele care le fac cu camera lui nu le gasesc.Am deschis toate folderele si nimic...Ar trebuii sa fie la "photos" dar nu sunt.Ce ar putea fi si unde le-as putea gasi?

2 răspunsuri:
| dmgskd a răspuns:

Incearca in "Aplicatii, Galerie" apoi probabil iti va scrie "NO NAME" si dai, si scrie images, si dai acolo.S-ar putea acolo sa fie, daca nu..nu stiu...si eu am si nu sunt multumita deloc de el, e prost

| DaftPunk a răspuns:

Ai auzit de GARANTIE?