| TinaDeea a întrebat:

am si eu nevoie de voi. Eu am un telefon Nokia Asha 201 si am card de 4 GB. Acum cateva zile am sters folderele din card din greseala si nu mai pot salva poze sau muzica pe card. Cum as putea repara cardul ( tin sa spun ca am refacut folderele dar daca nu au fost cele originala tot nu s'au salvat in el poze si muzica )? Sau daca iau alt card cand il bag in telefon va avea folderele originale si necesare sau vor fi sterse ca in celalalt?

Multumesc, funda kiss

Răspuns Câştigător
| vennom a răspuns:

Incearca sa conectezi telefonul la PC si sa iti formatezi cardul. Daca nici asa nu merge, ia-ti altul! Sigur va merge!

| TinaDeea explică (pentru vennom):

I'am fosrmatat cardul si acum merge, mersi mult de tot. Craciun Fericit!

2 răspunsuri:
| susanumarian a răspuns:

Simplu am patit la fel aruncal si eati altu