| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi citeste cardul de memorie toate melodiile? FUNDA:*

2 răspunsuri:
| RobertHutuleac a răspuns:

Pentru ca, probabil, unele dintre ele sunt in alt format decat mp3. Sunt dispozitive care citesc toate tipusile audio, sunt care nu citesc decat mp3. Cauta in lista aceea melodiile ce nu sunt mp3 (MPEG, AVI, WMW, etc.) si foloseste un convertor (de preferat online) pentru a le transforma in mp3 si a putea sa le redai si pe telefon! happy

| anonim_4396 explică (pentru RobertHutuleac):

Melodiile pot sa le ascult dar cand vine vorba de trimis nu pot sa le trimit si nu pot nici sa le setez ca ton de apel sau sa intru la setari(PS:melodiile sunt convertite pe net in format mp3)