| LeeJiEun a întrebat:

Mi-am luat astazi un Iphone 4 si am vrut sa iau viber. L-am luat, totul ok dar la sfarsit cand vreau sa trimit la cineva mesaj spune "Viber nu are acces la contactele dumneavoastra". Si spune sa merg la - Setari iphone-confidentialitate-contacte-viber-setare la "Porniti" - Si am cautat confidentialitate dar nu gasesc nicaieri. Ma puteti ajuta va rog? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti update la software cat inca mai poti. iPhone 4 nu cred ca suporta iOS 7, sau poate ca da, dar in toamna apare iOS 8 si nu mai ai sanse. Dupa ai sa gasesti.