| Cristi9025 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 GT-I9515 cu Android 5.0.1 si vreau sa transfer contactele din Android pe SD Card si nu inteleg cum. La contacte este doar import / export la Samsung si la google. M-am uitat pe google cum trebuie sa fac si imi spune ca trebuie sa intru la >>>setaricontacteImport/ExportExporttoSDCard. Dar problema e ca nu gasesc Contacte in setari. In setari gasesc doar Apel nu si contacte si am incercat sa caut si la apel dar nu am gasit.

CE SA FAC?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Pai trebuie sa fie la persoane de contact si dai la optiuni, export to memory card