| SmIlEy_4608 a întrebat:

mi s-a spart touchul si geamul telefonului meu Allview viper v1 i si am fost un service zicandu-mi ca touchul este lipit de display sau ceva de genul si nu se poate schimba doar touchul iar costul displayului cu tot cu manopera ajunge undeva la 350 (pretului telefonului a fost undeva la 500lei) si nu merita. Dar gasesc pe internet touch+geam de cumparat https://www.inowgsm.ro/......ginal.html stie cineva vreun service online sau din Bacau care poate sa imi inlocuiasca doar touchul si sticla? Displayul nu este spart deoarece afiseaza fara probleme programele din telefon doar ca nu pot sa il folosesc din cauza touchului.

1 răspuns:
| sobolanu40 a răspuns:

Manopera e undeva la 50 de lei, crede-ma, aici in oradea nimeni nu schimba cu mai mult, iar schimbarea foliei fara a se atinge de ecran se poate face, la noi la service ti-l facem cu tot cu manopera la un pret de 130lei