| Smashi a întrebat:

Nu găsesc nicăieri TWRP pentru Allview X4 soul infinity plus, dacă știți careva un custom recovery pentru modelul meu.

4 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Cauta in lista de la TWRP un telefon/tableta in care sa aiba aceleiasi detalii cu telefonul tau. Eu asa am facut si a mers

| qwertpro a răspuns:

Salut,am cautat si eu pe siteurile pe care poti gasi orice dispozitiv, telefonul tau nu are din pacate un recovery custom ca TWRP.In general multe telefoane cu procesor MTK nu au custom recovery.

| Legendarydk a răspuns (pentru cyberalex):

El a vrut custom rom, nu cel stock.