| Georgiana05 a întrebat:

Nu ma pricep absolut deloc la IPhone-uri, si as cam avea foarte mare nevoie de ajutor!
Am IPhone 3G, vreau sa stiu care e treaba cu el, cum descarc si eu muzica si jocuri, am citit pe net dar nu am inteles mai nimic.
Nu imi merge cu ITunes, ori nu stiu eu ce sa fac, iar treaba cu contul acela, nu o inteleg deloc, nu imi merge nici daca incerc sa bag unul.
Poate cineva sa aiba rabdarea aia sa imi explice pas cu pas ce trebuie sa fac, va rog?

P.S. : Scuzati categoria, dar as cam avea nevoie de un raspuns urgent.

3 răspunsuri:
| ShobyWTF a răspuns:

Esti sigur ca nu ai cumva un iphone clona si nu original daca esti sigur ca i original contacteaza-ma la victortot1 pe skype si incercam

| AgathaRo a răspuns:

In dragostea noastra. Cel mai probabil ai un aifone chinezesc. Cu Itunes poti gestiona intregul telefon.

| Georgiana05 explică:

Am facut cont, dar trebuie sa platesc prin card iar eu nu am. Direct de pe telefon nu ar merge?