| BuUBBleS a întrebat:

BUNA. Pute-ti sa-mi spuneti un magazin in Londra de IT de unde as putea sa-mi cumpar un telefon? As vrea sa-l achizitionez mai ieftin de aceea vreau sa-l cumpar din Londra.pt ca merg acolo in vacanta si m-am gândit de ce sa nu profit de ocazie.Ce parere aveti de unde e mai bine sa-l iau, financiar vorbind? de specificat e ca vreau sa-mi iau un google Nexus 4.MULTUMESC!

1 răspuns:
| Moldovan_Denis_Gabriel_1998 a răspuns:

Sunt multe, multe magazine toate au cam acelasi pret. Daca nu iti place pretul lor uitate pe emag.ro.