| Gogoshica94 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare si ofer funda uriasa :* utilizez Nokia Asha 201 si am si aplicatia WhatsAPP insa dupa ce am instalat-o ca mi s-a cerut si ugradare la etapa in care trebuie sa introduc nr de tel nu mai merge dupa ce imi scriu numarul imi apare : COULD NOT CONNECT TO SERVER: ERROR OCCURED WHILIST OPENING CONNECTION Tin sa precizez ca am internet pe telefon si utilizez o cartela Vodafone ce trebuie sa fac mai trebuie sa descarc/instalez cv in tel? mersi mult

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Cred ca aplicatia WhtsAPP daca nu merge inseamna ca este piraterie ori are probleme aplicatia cand a fost creata