| Mada96Madutza a întrebat:

Hello!
Mi-am descarcat de pe Ovi Store pe telefon(Nokia X2-00)aplicatia WhatsApp,dar cand sa verifice numarul de telefon imi apare o eroare, scrie "Could not connect to server:Error occured whilst opening connection". Care ar putea fi cauza? Aplicatia este compatibila cu telefonul.Am descarcat-o si de pe www.whatsapp.com si tot aceeasi situatie.
Va rog ajutati-ma! :(

2 răspunsuri:
| M29 a răspuns:

Salut,

Cand ai incercat sa configurezi aplicatia Whatsapp aveai internetul deschis?

O zi buna!